O nas

Goldenopal. Ponad 30 lat działalności w hurtowej sprzedaży biżuterii złotej.

Biznesowy poprzednik naszej firmy – spółka OPAL Sp. z o.o. – została założona już w 1992 roku, zdobywając popularność na rynku jako Firma Jubilerska OPAL. Wkrótce potem przedsiębiorstwo przejęło status jednego z głównych hurtowników złotej biżuterii w kraju; pozycję tę, pod zmienioną kilka lat temu nazwą, utrzymuje aż do dzisiaj. Tak właśnie powstał GOLDENOPAL.

 

Od zarania naszej działalności główną gałęzią biznesową spółki pozostaje hurtowa sprzedaż biżuterii złotej próby 585 oraz 333. Specjalizujemy się w kolczykach i pierścionkach, lecz gama naszej oferty zakrawa o znacznie szersze spektrum produktowe; celebrytki, łańcuszki, bransoletki, kolie, wisiorki, medaliki, obrączki, sygnety, różańce i wszystko to, czego aktualnie potrzebuje polski rynek biżuteryjny.

 

W kolejnych latach działalności poszerzyliśmy ofertę także o półfabrykaty jubilerskie, czyli elementy konieczne do produkcji oraz naprawy biżuterii. Klient znajdzie u nas takie komponenty jak zapięcia, kulki, łańcuszki z metra, przedłużki, zatyczki do kolczyków – wszystko, czego złotnik potrzebuje do swej pracy.

 

Dzisiaj chcemy naszym Klientom zaproponować nowe podejście – kompleksowe rozwiązanie B2B dla firm z branży jubilerskiej oraz zakładów złotniczych. Prezentujemy Państwu intuicyjny Sklep internetowy, który daje możliwość szybkiego i wygodnego składania zamówień on-line –zarówno na znajdujące się w naszej ofercie wyroby gotowe, jak i na półfabrykaty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i liczymy na nawiązanie współpracy!