Nota prawna

Korzystanie ze strony internetowej goldenopal.pl, zwanej dalej „Stroną”, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przedstawione poniżej warunki, bez możliwości zgłaszania jakichkolwiek zastrzeżeń co do ich treści. Jeśli użytkownik nie akceptuje poniższych warunków nie jest uprawniony do korzystania ze Strony.

Zarząd Firmy Opal Sp. z o. o.  ma prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji niniejszej noty, zaś użytkownicy Strony obowiązani są do sprawdzania wprowadzonych w treści noty zmian. Korzystanie ze Strony po wprowadzeniu zmian w nocie prawnej traktowane będzie jako wyrażenie zgody na jej treść oraz na warunki.

Zarząd Firmy Opal Sp. z o. o. wyraża zgodę, aby użytkownicy przeglądali Stronę, drukowali i kopiowali fragmenty Strony wyłącznie dla użytku osobistego.

Strona nie może być modyfikowana, kopiowana, rozpowszechniana ani publikowana w celach komercyjnych, chyba że zarząd Firmy Opal Sp. z o. o. wyrazi na to pisemną zgodę.

Wszystkie wykorzystane na Stronie znaki towarowe lub nazwy należą i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wszystkie informacje i treści zawarte na Stronie zostały zebrane i opracowane przez Zarząd Firmy Opal Sp. z o. o. w dobrej wierze i na podstawie źródeł uważanych za wiarygodne, jednakże Zarząd Firmy Opal Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za:

kompletność, rzetelność ani aktualność zamieszczonych informacji i opinii;

decyzje podejmowane przez użytkowników na podstawie informacji zawartych na Stronie;

skutki wykorzystania przez użytkowników informacji uzyskanych na Stronie;

zawartość innych stron połączonych ze Stroną;

bezpośrednie, pośrednie, w szczególności przypadkowe straty, szkody i inne wypadki spowodowane przez użytkowników lub osoby trzecie powstałe w wyniku działań związanych z korzystaniem ze Strony;

przerwy w dostępie do sieci, wszelkie błędy sytemu komputerowego;

utratę danych spowodowaną awarią sprzętu, wirusami, itd.;

działanie osób trzecich naruszające prawo.

Treści zawarte na Stronie mają charakter jedynie informacyjny

 

Formularz kontaktowy

12 + 13 =

FIRMA

O nas

Siedziba

Sprzedaż dla firm

OFERTA

Oferta

Wyroby gotowe

Półfabrykaty

USŁUGI

Grawerowanie laserowe

Diamentowanie i złocenie

Wydruki 3d i odlewy

ZAKUPY ONLINE

FAQ

Wysyłka i płatność

Jak kupować

Regulamin

Odstąpienie od umowy

Rejestracja

Kontakt

KONTAKT

+ 48 602 171 147

+ 48 602 345 338

biuro@goldenopal.pl

webmaster@goldenopal.pl

LOGOWANIE

Zaloguj

Pomoc

Zgłoś błąd